DEURGREEP HOPPE U-MODEL VERKROPT BA02 300MM D25/H78/HH300 RVS INCL.BEV. 52-56
Aanbieding!
Waardering 4.5 van 5
4,5/5
excl. btw
 107,11 incl btw
Artikelnummer: 310608
Garantie
30 dagen
Deel:
Aanbieding!
Afstand hart op hart
300 mm
Bevestiging
Eenzijdig - Deurdikte 52-56 mm
Diameter
25 mm
Hoogte
78 mm
Kleur
F69 mat
excl. btw
 107,11 incl btw
Artikelnummer: 310608
Omschrijving
Kenmerken
Afstand hart op hart
300 mm
Bevestiging
Eenzijdig - Deurdikte 52-56 mm
Diameter
25 mm
Hoogte
78 mm
Kleur
F69 mat
Materiaal
RVS
Merk
HOPPE
Model greep
U-model - Gebogen hoek - Verkropt
Soort Product
Deurgreep U model
Verkropte afmeting
113 mm